Żel do usuwnia plam

Za co go pokochasz:
za bezwzględność dla plam i łagodność dla tkanin. Maksymalnie 10 minut wystarczy, by czyściutkie ubrania mogły wrócić na honorowe miejsce w Twojej szafie.

Kawa na ulubionych spodniach? Ślady podkładu na nowej bluzce? Czy to znak, że musicie się rozstać? Nie! Nigdy więcej nie skazuj swoich ubrań na nienoszenie! Pozbądź się plam, a nie ubrania. Sekretem skuteczności naszego żelu jest formuła oxystem, oparta na aktywnym tlenie i enzymach. Doskonale działa nawet w niskich temperaturach (już od 20°C), dzięki czemu możesz go użyć także do delikatnych tkanin. Gęsty żel łatwo rozprowadza się na tkaninie i wnika w plamy, precyzyjnie działa punktowo i jest szalenie wydajny.

Co Cię w nim mile zaskoczy: jest delikatny dla kolorów. Nawet po wielokrotnym użyciu zachowują swój naturalny odcień.

Jakie plamy możesz nim usunąć: dzięki enzymom w okamgnieniu usuwa nawet trudne plamy z wina, trawy, krwi, warzyw i owoców oraz tłuszczy (sosy, masło, oleje).

Do czego możesz go użyć: do wszystkich rodzajów tkani, nawet tych najdelikatniejszych, do ubrań białych i kolorowych.

Dlaczego nie ma zapachu: odplamiacz jest bezzapachowy, żeby można go było stosować również do ubrań dziecięcych. By twoje ubrania przepięknie pachniały, dodaj do prania naszą perfumowaną odżywkę lub żel do płukania.

Rekomendowane akcesoria wymienne: wygodny flip-top

Zobacz, jak prosty jest w użyciu: żel możesz stosować bezpośrednio na plamę (punktowo) lub dodać go do prania.

Przed praniem: nałóż żel bezpośrednio na plamę i potrzyj delikatnie tkaninę. Pozostaw na maksymalnie 10 minut i nie dopuszczaj do wyschnięcia żelu na tkaninie. Potem wypierz odzież jak zwykle to robisz, w pralce albo ręcznie.

Pranie w pralce (4,5 kg wsadu):
Standardowe zabrudzenia: dodaj do prania 50 ml żelu.
W przypadku trudnych do usunięcia lub zaschniętych plam: dodaj do prania 100 ml.

Namaczanie: dodaj 50 ml żelu do 5 litrów ciepłej wody i wymieszaj. Namaczaj tkaniny maksymalnie 30 minut.

Ostrożności nigdy za wiele: ten żel ma w składzie wiele środków czynnych. Jeśli masz wątpliwości, czy nie uszkodzi czyszczonej tkaniny, lepiej wcześniej sprawdź jego działanie w nieeksponowanym miejscu. Przed użyciem sprawdź wytyczne od producenta odzieży (na metce). Nie stosuj żelu na metalowe części. Nie stosuj do ubranek dzieci poniżej 3. roku życia.

Jest tak świetny, bo w środku ma [składniki]: 5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne, 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% związki wybielające na bazie tlenu, <5% fosfoniany, enzymy. Zawiera nadtlenek wodoru.

Ważne nie tylko dla ekologów: formuła żelu jest biodegradowalna, a jego opakowanie nadaje się do recyklingu. Podczas tworzenia naszego żelu nie ucierpiało żadne zwierzę.Sprawdź!
Co Cię w nich zachwyci?